2024. március 3. Zarándoklat Andocsra
2024. március 3. A balatonszemesi plébániáiról zarándoklatot indult Andocsra, autóbusszal és gépkocsival indultunk. Az autóbusz megállt a balatonszemesi (régi) malom előtt, majd megállt még a balatonőszödi Faluház és a balatonszárszói Vén Diófa vendéglő előtt. Egyházközségünkből kb. 50 fő vett részt a zarándoklaton.








