Balatonlelle Férfi zarándoklat

2024.03.14

Balatonlellei Szentháromság Plébánia Meghívója

Kedves híveink!

Ismét szeretettel hirdetjük, hogy a Balatonlellei Szentháromság Plébánia férfi zarándoklatot szervez az andocsi Nagyboldogasszony-bazilika templomhoz 2024. március 23-án szombaton.
Az indulás időpontja változatlanul 7 órakor lesz a Balatonlellei Szentháromság Plébánia templom elől. Az együtt töltött idő alatt lehetőség nyílik a közösség erősítésére és a hit mélyítésére.
A hazajutást minden résztvevőnek egyénileg kell megoldania, és reményeink szerint a zarándoklat után mindenki megtapasztalja a lelki gazdagodást és a közösség erejét.
Azokat, akik részt kívánnak venni a zarándoklaton, tisztelettel kérjük, hogy szándékukat előre jelezzék a sekrestyében. Ez segít nekünk a szervezésben és a résztvevők számának előre meghatározásában.
Hálásan köszönjük minden résztvevőnek a támogatását és imáit, és bízunk abban, hogy közösen áldozatot hozva még közelebb kerülhetünk Istenhez és egymáshoz.

Továbbiak:

Facebook: Balatonlellei Szentháromság Plébánia - Hivatalos Oldal / Férfi zarándoklat